Tekne Turu

Lacivert Koy Tekne Turu

Lacivert Koy Tekne Turu için hizmetinizdeyiz. Lacivert Koy Tekne Turu hizmetimiz için arayın, Lacivert Koy Tekne Turu için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Lacivert Koy Tekne Turu</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Lacivert Koy Tekne Turu için nasıl hizmet alabilirim?

Lacivert Koy Tekne Turu için bizi arayabilirsiniz. Lacivert Koy Tekne Turu için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Lacivert Koy Tekne Turu Telefon Numarası Nedir?

Lacivert Koy Tekne Turu için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Lacivert Koy Tekne Turu ücretleri nedir?

Lacivert Koy Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Lacivert Koy Tekne Turu fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Lacivert Koy Tekne Turu saatleri nedir?

Lacivert Koy Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Lacivert Koy Tekne Turu saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Günübirlik Lacivert Koy Tekne Turu
  • Lacivert Koy Tekne Turu iletişim
  • Lacivert Koy Tekne Turu telefon
  • Lacivert Koy Tekne Turu fiyatı
  • Lacivert Koy Tekne Turu fiyatları 2023
  • Lacivert Koy Tekne Turu Ücreti
  • Lacivert Koy Tekne Turu Ücretleri 2023
  • Lacivert Koy Tekne Turu saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR