Tekne Turu

Asarcık Tekne Turu

Asarcık Tekne Turu için hizmetinizdeyiz. Asarcık Tekne Turu hizmetimiz için arayın, Asarcık Tekne Turu için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Asarcık Tekne Turu</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Asarcık Tekne Turu için nasıl hizmet alabilirim?

Asarcık Tekne Turu için bizi arayabilirsiniz. Asarcık Tekne Turu için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Asarcık Tekne Turu Telefon Numarası Nedir?

Asarcık Tekne Turu için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Asarcık Tekne Turu ücretleri nedir?

Asarcık Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Asarcık Tekne Turu fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Asarcık Tekne Turu saatleri nedir?

Asarcık Tekne Turu ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Asarcık Tekne Turu saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Günübirlik Asarcık Tekne Turu
  • Asarcık Tekne Turu iletişim
  • Asarcık Tekne Turu telefon
  • Asarcık Tekne Turu fiyatı
  • Asarcık Tekne Turu fiyatları 2023
  • Asarcık Tekne Turu Ücreti
  • Asarcık Tekne Turu Ücretleri 2023
  • Asarcık Tekne Turu saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR