Tekne Gezisi

Sedir Adası Tekne Gezisi

Sedir Adası Tekne Gezisi için hizmetinizdeyiz. Sedir Adası Tekne Gezisi hizmetimiz için arayın, Sedir Adası Tekne Gezisi için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Sedir Adası Tekne Gezisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Sedir Adası Tekne Gezisi için nasıl hizmet alabilirim?

Sedir Adası Tekne Gezisi için bizi arayabilirsiniz. Sedir Adası Tekne Gezisi için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Sedir Adası Tekne Gezisi Telefon Numarası Nedir?

Sedir Adası Tekne Gezisi için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Sedir Adası Tekne Gezisi ücretleri nedir?

Sedir Adası Tekne Gezisi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Sedir Adası Tekne Gezisi fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Sedir Adası Tekne Gezisi saatleri nedir?

Sedir Adası Tekne Gezisi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Sedir Adası Tekne Gezisi saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Günübirlik Sedir Adası Tekne Gezisi
  • Sedir Adası Tekne Gezisi iletişim
  • Sedir Adası Tekne Gezisi telefon
  • Sedir Adası Tekne Gezisi fiyatı
  • Sedir Adası Tekne Gezisi fiyatları 2023
  • Sedir Adası Tekne Gezisi Ücreti
  • Sedir Adası Tekne Gezisi Ücretleri 2023
  • Sedir Adası Tekne Gezisi saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR