Tekne Gezisi

Lacivert Koy Tekne Gezisi

Lacivert Koy Tekne Gezisi için hizmetinizdeyiz. Lacivert Koy Tekne Gezisi hizmetimiz için arayın, Lacivert Koy Tekne Gezisi için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Lacivert Koy Tekne Gezisi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Lacivert Koy Tekne Gezisi için nasıl hizmet alabilirim?

Lacivert Koy Tekne Gezisi için bizi arayabilirsiniz. Lacivert Koy Tekne Gezisi için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Lacivert Koy Tekne Gezisi Telefon Numarası Nedir?

Lacivert Koy Tekne Gezisi için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Lacivert Koy Tekne Gezisi ücretleri nedir?

Lacivert Koy Tekne Gezisi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Lacivert Koy Tekne Gezisi fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Lacivert Koy Tekne Gezisi saatleri nedir?

Lacivert Koy Tekne Gezisi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Lacivert Koy Tekne Gezisi saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Günübirlik Lacivert Koy Tekne Gezisi
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi iletişim
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi telefon
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi fiyatı
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi fiyatları 2023
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi Ücreti
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi Ücretleri 2023
  • Lacivert Koy Tekne Gezisi saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR