Gezi Teknesi

Azmak Gezi Teknesi

Azmak Gezi Teknesi için hizmetinizdeyiz. Azmak Gezi Teknesi hizmetimiz için arayın, Azmak Gezi Teknesi için size en iyi hizmeti sunalım.

Gökovalı Gezi Tekneleri
0535 688 29 20


Tatilinizi deniz kenarında bir bölgede geçirmeyi tercih ettiyseniz, mutlaka bir de tekne turu yapmalısınız. Özellikle, tatilinizi Akyaka’da yapmayı tercih ettiyseniz, tekne turuna çıkmak artık olmazsa olmazlardandır. Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada adeta iki denizin eşsiz doğa güzelliklerini birleştiren Gökova Körfezi; denizi ve ormanları ile ziyaret edenlerinin seyretmeye doyamayacağı bir manzara ile karşınıza çıkıyor. Sahip olduğu eşsiz koy, plaj ve tarihigüzellikleri ile tekne turlarımız sırasında ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşatıyor. Verilen yüzme molalarına geri sayım yaparken, bulunduğunuz tekneden denizin dibini bu kadar net görebileceğiniz sayılı yerlerdendir Gökova Körfezi. Farklı seçenekli menülerimizle beraber Türk ve Dünya mutfağının yemeklerinden hazırlanan menülerimizle misafirlerimizin bütün güzellikleri aynı anda yaşamasını ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın her tekne turunda ilkinin heyecanını yaşayarak, bütün titizliğimizi de içine katarak sizler için özel turlar düzenliyoruz...

<strong>Azmak Gezi Teknesi</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Azmak Gezi Teknesi için nasıl hizmet alabilirim?

Azmak Gezi Teknesi için bizi arayabilirsiniz. Azmak Gezi Teknesi için size harika bir deneyim sunuyoruz. 0535 688 29 20

Azmak Gezi Teknesi Telefon Numarası Nedir?

Azmak Gezi Teknesi için Gökovalı Gezi Tekneleri Telefon Numarası 0535 688 29 20'dir.

Azmak Gezi Teknesi ücretleri nedir?

Azmak Gezi Teknesi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Azmak Gezi Teknesi fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Azmak Gezi Teknesi saatleri nedir?

Azmak Gezi Teknesi ücretleri için bizi 0535 688 29 20 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen en güncel Azmak Gezi Teknesi saat bilgisini alabilirsiniz.


  • Günübirlik Azmak Gezi Teknesi
  • Azmak Gezi Teknesi iletişim
  • Azmak Gezi Teknesi telefon
  • Azmak Gezi Teknesi fiyatı
  • Azmak Gezi Teknesi fiyatları 2023
  • Azmak Gezi Teknesi Ücreti
  • Azmak Gezi Teknesi Ücretleri 2023
  • Azmak Gezi Teknesi saatleri


ADRES

Kerme Tur Mendirek Mevkii
Akyaka-Muğla/Türkiye

TELEFON

0535 688 29 20
0532 748 18 41
0532 498 38 21

E-POSTA

info@gokovali.com

SOSYAL AĞLAR